W pamięci na zawsze

Star of Tiger BERTA

* 08.09.2003 r.

+ 25.12.2014 r.
Star of Tiger BERTA, czyli nasza ukochana Kama, była pierwszą przedstawicielką rasy Biały owczarek szwajcarski w naszej rodzinie. Przyjechała do nas z Węgier w 2003 r. Na liniach tej suki oparła się nasza cała hodowla i nie skromnie powiem, że dała nam wiele wspaniałych wyłącznie krótkowłosych szczeniąt, które odznaczały się niezwykłą urodą i doskonałym zrównoważonym charakterem. Potomstwo Berty/Kamy cieszy się dobrym zdrowiem i jest doceniane wśród hodowców i sędziów na całym świecie.
Dla nas Kama była przede wszystkim przyjacielem rodziny. Była z nami bardzo zżyta. Była psem inteligentnym, bardzo posłusznym i pewnym siebie. Nade wszystko kochała nasze córeczki, wszędzie za nim chodziła i ich pilnowała, towarzyszyła im w każdej zabawie.

LUBA Białe Wzgórza

* 10.08.2008 r.

+21.05.2014 r.

Luba opuściła nas zdecydowanie zbyt szybko. 16-ego maja urodziła szczenięta i po nieudanej walce z chorobą, odeszła kilka dni później. Luba była bardzo uczuciowym psem, była moją ulubienicą, zawsze blisko mnie, okropnie o mnie zazdrosna, moja najukochańsza przytulanka...